Orthofluor
Orthofluor
Nowość

Orthofluor

(2 opinii)
Kup

Płukanka dla osób noszących aparat ortodontyczny stosowana w celu ochrony. Aminofluorki zawarte w płynie wzmacniają szkliwo i chronią zęby przed próchnicą. Dodatkowo płukanka obniża nadwrażliwość zębów na bodźce mechaniczne i termiczne. ORTHOFLUOR ma zastosowanie w profilaktyce i odnowie zębów, a także hamuje demineralizację szkliwa. ORTHOFLUOR zawiera 0,02 % (200 ppm) czynnego fluoru.

Płyny do płukania ust to doskonałe uzupełnienie szczotkowania zębów. Zaletą płukanki ORTHOFLUOR  jest poprawa higieny w miejscach trudno dostępnych w jamie ustnej takich jak, np. przestrzenie międzyzębowe. Płyny do płukania jamy ustnej z fluorem są skuteczne i bezpieczne do codziennego stosowania.

Płukanka ORTHOFLUOR przeznaczona jest do codziennego użytku. Regularne płukanie zębów pozwala utrzymać długotrwałe odczucie świeżości w jamie ustnej. Miętowo - wiśniowy smak płynu doskonale odświeża oddech, pozostawiając uczucie intensywnej pielęgnacji.

Jak stosować Orthofluor?

Orthofluor jest płukanką, która powinna być stosowana dwa razy dziennie rano i wieczorem. W celu prawidłowego zastosowania płynu należy płukać jamę ustną 10 ml najlepiej po oczyszczeniu zębów. Płukanie powinno trwać 1 minutę, po upływie tego czasu płyn należy wypluć, nie płukać ust wodą przez przynajmniej 30 minut.

Opinie o produkcie
Od kiedy używam ORTHOFLUOR, zauważyłem, że moje zęby są mniej nadwrażliwe na bodźce termiczne. To dla mnie ważne, zwłaszcza podczas jedzenia czy picia zimnych i gorących napojów. Polecam każdemu, kto ma aparat ortodontyczny.
Natalia
Płyn świetnie sprawdza się w dotarciu do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, co jest kluczowe, zwłaszcza nosząc aparat
Mateusz
Zapytaj o produkt
Dane podajesz dobrowolnie, co jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Polityce Prywatności

Podobne produkty

Nasze marki